Sound Lock - uzamknutí hlasitosti zvuku

Program, který zřejmě nejčastěji využijete jako pomocníka při sledování filmů. Dokáže totiž udržovat vámi požadovanou intenzitu hlasitosti.

Každý z nás jistě zná tu nepříjemnou situaci, kdy je film špatně ozvučen. Resp. ozvučení nemusí být špatné, ale když dochází k častému střídání tichých (dialogy) a hlasitých (akce) scén, s různou intenzitou/sílou zvuku. Problém řeší aplikace Sound Lock.

Tento program totiž umožňuje zafixování hlasitosti na jedné úrovni, ale z hlediska decibelů. Nastavit lze maximální hodnotu, která pak nebude překonána. Hlasitost je automaticky regulována pomocí monitorování zvukového výstupu. Program má jednoduché ovládání a takřka žádné nároky na systém, pyšnit se může také jednoduchým a přehledným uživatelským prostředím, vhodným i pro začínající uživatele.

Sound Lock přináší:

  • zafixování hodnoty zvuku v decibelech
  • nastavení maximální hranice hluku
  • automatickou regulaci hlasitosti
  • jednoduché ovládání
  • nízkou systémovou náročnost

Perfektní program pro všechny uživatele, kteří často využívají a sledují multimédia.

Stáhnout Sound Lock (0,94 MB)

Líbí se vám Sound Lock? :!
Ohodnoťte příspěvek na síti: Jednoduchý a přitom velice efektní nástroj, se kterým si nastavíte požadovanou hodnotu (v decibelech), která pak nebude nikdy překročena. Vhodné pro filmy, apod. Co je to Flattr?
Je podle vás Sound Lock užitečný? Doporučte ho:
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano
Kód pro sdílení článku:

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Přidejte Tip

Znáte nějaký dobrý program, hru, MP3 skupiny, které jsou zdarma? Pošlete nám tip
MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Co bude dnes k večeři , Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.