TeamTalk - komunikační program Funguje na počítači

Komunikace po internetu prostřednictvím jednoduchého komunikačního programu umožňujícího volání i chatování mezi více lidmi.

TeamTalk je oblíbený komunikační program pro komunikaci na internetu. Hlavním znakem této aplikace je komunikace mezi více lidmi najednou. Uživatel má možnost komunikovat přes běžný chat, dále je zde možné volat skrze běžný hovor a dokonce je také umožněn hromadný videohovor. Uživatelské prostředí je velmi snadné, uživatel má k dispozici adresář s kontakty a jednotlivé druhy komunikace se přepínají pomocí přehledných karet. Uživatel může skrze aplikaci dokonce i posílat soubory, ale záleží na připojení, většinou pouze drobné soubory a obrázky.

TeamTalk přináší:

  • komunikační program
  • chatování, volání a videohovory
  • možnost komunikace s více lidmi najednou
  • možnost odesílání malých souborů
  • přehledné uživatelské prostředí

Aplikaci lze svojí jednoduchostí přirovnat například ke Skypu, výhodou TeamTalku ale je, že na rozdíl od Skypu tolik nezatěžuje systém. Aplikace je určena prakticky pro všechny uživatele, které nebaví utrácet peníze za volání přes telefon a chtějí se spojit se svými přáteli na internetu. Na domovských stránkách aplikace je možné program stáhnout i ve verzích pro Mac a Linux.

Stáhnout TeamTalk (10.4 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte TeamTalk
Líbí se vám TeamTalk? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.