Obchoďák - seriál Prima Family Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

ikona seriálu Obchoďák

Nový seriál TV prima z prostředí obchodního domu, kde se dějí neobvyklé situace zaměstnancům nebo zákazníkům.

Seriál Obchoďák vypráví o třech ženách, Vandě, Dáše a Simoně. Den co den se tyto tři kamarádky potkávají v obchoďáku. Vanda zde pracuje jako ředitelka, Dáše je majitelka butiku a Simona prodavačka. Dostávají se do různých problému ze kterých nakonec vždy dokáži vyklouznout.

Jednou z hlavních postav je Vanda, ředitelka. Má sestru Dášu, která má s jejich matkou napjatý vztah. Také má dospělou dceru. Co se ale týče osobního života, tak je spíš amatér dokud nepotká Jiřího.

Dáša vlastní obchod se spodním prádlem. Bohužel jim doma dochází peníze a tak její manžel začíná po nocích jezdit taxíkem. Dáša potká Karla a má pocit že ji konečně potkalo štěstí. Její manžel, Petr, o ní o všem bude ze všech sil bojovat.

Poslední z hlavních postav je Simona. Nový život pro ní není jednoduchý. Její syn Fany je zvyklý mít peníze. Bohužel se musí vrátit z Francie a začít chodit do české školy. Peníze si chce ovšem opatřit za každou cenu, třeba i za cenu průšvihů.

Seriál Obchoďák přináší:

  • příběhy tří kamarádek, Vandy, Simony a Dáši pracujících v obchodím domě v Praze
  • příběhy ze života
  • lásku, zábavu, smutek...
  • oblíbené herce
  • a další
  • délka jednoho dílu cca 60 minut

Hrají: Tereza Kostková, Pavel Kříž, M. Procházková, David Matásek, Danica Jurčová, M. Trnavský, A. Vránová, T. Medvecká, O. Sokol, Pavel Řezníček, J. Ježková a další.

Přehrávání seriálu Obchoďák
Danica Jurčová a Pavel ŘezníčekTereza KostkováTereza Kostková a další známí herci v seriálu ObchoďákV seriálu hraje také Pavel Kříž

Zhlédnout Obchoďák - Není závislý na OS


75 % (4 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Obchoďák
Líbí se vám Obchoďák? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: TV Prima

Příbuzné šťítky: TV Barrandov, TV Markíza, Česká televize

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.