Tinynice MP3Recorder - záznam zvuku do MP3, program Funguje na počítači

Program pomocí něhož si můžete nahrávat zvuky přímo do formátu MP3.

Tinynice MP3Recorder je jednoduchý ale přitom velmi šikovný a "výkonný" prográmek, který umožňuje zaznamenávat zvuk přímo do MP3, bez nutnosti jakéhokoliv převodu. Zaznamenává zvuk z jakéhokoliv zdroje zvuku počítače (mikrofon, přehrávač audia, internetové rádio, atd.). Navíc zobrazuje i frekvenční spektrum signálu.

Při vytváření nového audio záznamu si přitom můžete vybrat kvalitu ve které chcete svou nahrávku pořídit. Vždy samozřejmě ve formátu MP3, dále máte na výběr mezi zvukem Stereo a Mono. Na výběr máte pouze fixní frekvenci 44 100 MHz (což je CD kvalita), a dále možnost si nastavit úroveň komprese MP3 souboru na 96, 128 nebo 192 kb/s. Přitom 96 kb/s stačí pro záznam mluvené řeči a hudby a zvuků, kde příliš nezáleží na jejich kvalitě a podání při reprodukci. 128 kb/s je stále ještě nepsaný standard co se týče kvality zvuků a hudby ve formátu MP3, kdy jsou soubory ještě stále dostatečně malé co do objemu dat ale přitom je kvalita záznamu již dostatečná. A konečně datový tok 192 kb/s je již bohatě dostačující i na kvalitní audio záznam.

Program MP3Recorder dokáže navíc při vytváření nového souboru nastavit schéma podle kterého má nahrávat. To funguje na principu, kdy můžete nastavit čas ve který se má nahrávka započít (nastavuje v hodinách a minutách od okamžiku kdy vytvoření potvrdíte) a lze nastavit i délku (v hodinách a minutách), po kterou má program audio ze vstupů zaznamenávat.

Stáhnout Tinynice MP3Recorder (1,1 MB) - Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP


40 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Tinynice MP3Recorder
Líbí se vám Tinynice MP3Recorder? :
Operační systém: Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ne

Šťítky: nahrávání zvuku

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.