3D Converter - generování stereoskopických obrázků na mobilu Funguje na mobilu

3D Converter logo

Mobilní aplikace pro operační systém iOS, pomocí které lze převést jednoduchý 2D obrázek na obrázek s podporou v 3D zobrazení.

3D Converter je oblíbená mobilní aplikace pro ty, kteří chtějí z klasické 2D fotografie vytvořit 3D obrázek. Pomocí prstu, kterým postupně táhnete přes vybraný objekt, je možné označit pouze určitou část fotografie, která má být později zobrazena ve 3D režimu. Celý proces konverze 2D obrazu do 3D obrazu trvá jen několik sekund. Díky jednoduchému aplikování 3D efektu je aplikace mnohem zábavnější, než široká konkurence.

Aplikace nabízí výběr mezi dvěma stereoskopickými metodami. Tou první je anaglyf, druhou pak wigglegram. Pokud budete s výsledným převodem z 2D režimu do 3D režimu spokojeni, můžete dokončený obrázek zpětně uložit do vaší galerie nebo sdílet s přáteli na Facebooku.

3D Converter přináší:

  • převod 2D obrazu na 3D obraz
  • dvě stereoskopické metody
  • snadný výběr konkrétního objektu
  • jednoduchý a rychlý proces
  • aplikace pro iOS

Pokud hledáte bezplatnou a spolehlivou aplikaci, která vám pomůže převést 2D obraz do 3D režimu, vyzkoušejte 3D Converter.

3D Converter a jeho skereoskopické zdvojení pro navození 3D efektu
Výběr prvků, na které má být 3D efekt aplikovánObrázek před aplikací efektuNastavení aplikace 3D ConverterÚvodní obrazovka aplikace

Download stránka ke stažení 3D Converter (3,9 MB) - iOS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte 3D Converter
Líbí se vám 3D Converter? :
Operační systém: iOS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.