Slávek Janda Banda + Abraxas - Hudba, která stále žije a nepodléhá - MP3 ke stažení Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Začátkem roku 2006 vyšlo u vydavatelství Areca Multimedia první CD skupiny Slávek Janda Banda pod názvem ´Sou cejtit peklem.

Hudbu kapely charakterizují rockový rhythm and blues, moderní groovy, tvrdé kytarové riffy a virtuosní sóla, rapové zpěvy a drsně humorné texty. Odvážná deska na dnešní dobu. Nepodléhá trendům, ale zároveň jde s dobou. Na stránkách www.slavekjanda.com je možné si dvě skladby stáhnout, ale hlavně se na nich také dají najít zajímavá videa (např. křest s Danem Bártou a Romanem Holým, reportáže s hudebníky jak je asi neznáte a i pár věcí z babičiny krabičky).

Letos vyšlo u stejného vydavatelství album Jandovy nejznámější formace a sice Abraxas. Album má název Už je to jedno... textově se od nejznámějších skladeb Abraxasu liší, ale hudebně je to stále doma. Imrichovy samply, Jandovy riffy a zvonivá kytara, Ivan Pelíšek a jeho dobře rozpoznatelný styl při hře na bicí (žádné nudné přechody, ale šlapavé groovy) a nejnovější člen Zdeněk Chládek který doplňuje hudbu baskytarou. Asi největším hitem je skladba Zase rudí - bůh ví, jestli se rádia nebudou bát. Obyčejnej svět to rozhodně není. Ovšem kdo si právě zmiňovaný Obyčejný svět zamiloval, tomu se zalíbí určitě skladba Dívka na pláži. Na stránkách www.abraxas.cz v sekci skladby je možné si 4 novinky stáhnout + nová live videa.

Stáhnout Slávek Janda Banda + Abraxas - Není závislý na OS - 11 písniček Abraxas ke stažení


40 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Slávek Janda Banda + Abraxas
Líbí se vám Slávek Janda Banda + Abraxas? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.