Miranda IM - komunikační program pro ICQ a i jiné messangery zdarma Funguje na počítači

Komunikační program pro ICQ, Jabber, Facebook ale i další protokoly. Vyznačuje se nenáročností na výkon PC a mnohými rozšířeními.

Miranda IM je jedním z alternativních klientů pro známou síť ICQ, podporuje ale i mnohé další a je tedy jedním z univerzálních "kecálků" pro Windows. Výhodou programu Miranda je jeho úspornost co se týče výkonu počítače a možnosti rozšiřovat jeho funkce rozličnými zásuvnými moduly. Oproti oficiálnímu ICQ klientovi neobsahuje žádné reklamy a Mirandu můžete bez problémů spouštět i ze svého USB disku.

U instalátoru (na který mi neodkazujeme) si musíte dát pozor na instalátor reklam a nabídek s názvem installCore, která je některými označován za adware. Proto odkazujeme na verzi, kterou není nutno instalovat, pouze rozbalit za pomocí např. 7-zip programu (je ve formátu 7z).

Miranda IM přináší:

  • podporuje sítě ICQ ale i AIM, MSN, Jabber, Yahoo, Gadu-Gadu, Tlen, Netsend, IRC, IAX (Inter-Asterisk Exchange), Facebook
  • přes 350 zásuvných modulů dokáže rozšířit možnosti Mirandy
  • podporuje skiny - můžete si snadno přizpůsobit vzhled Mirandy
  • při přechodech na novější verze podporuje import historie chatování

Instalace češtiny je velmi jednoduchá. Stáhnete si archív s češtinou a v ní je návod. Stačí pouze soubor "langpack_czech.txt" zkopírovat do adresáře, ve kterém je program nainstalován a zrestartovat jej - poté je již česky! Doporučujeme ale přečíst readme soubor, u nových verzí může být proces odlišný.

Stáhnout Miranda IM (6,2 MB) - Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7 - 32 bitová verze. Funguje i na 64 bitovém PC.


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Miranda IM
Líbí se vám Miranda IM? :
Operační systém: Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: aim, chat, facebook, icq, irc, jabber, kecálek, msn, posílání souborů, rychlé textové zprávy, yahoo

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.