Wildlife Park 2 - strategicko budovatelská hra, demo Funguje na počítači

Postavte si vlastní park s divokou zvěří v této budovatelské strategii. Opět se klasicky stavíte do role manažera, majícího minimální finanční prostředky.

Budovatelsko-ekonomická strategie, jež staví na osvědčených prvcích z prvního dílu, ale zároveň nabízí i řadu prvků nových, díky nimž je celá hra ještě o kousek blíže realitě. K dispozici je například nový strategický a obchodní model, realistické počasí, přibyli botanické zahrady a další.

Stejně jako v původní hře i zde zhostíte roli manažera, respektive správce parku a budete se starat o chov zvířat, o to aby jim bylo dobře a měla se jako v bavlnce a mohla se dále rozmnožovat. Kromě zvířat je třeba se starat i o ohroženou flóru.

Hra nabízí jak úkolově orientovanou singleplayer kampaň, tak volný sand-box mód, v němž dostanete neomezené množství finančních prostředků a budete si moci volně a bez stresu budovat svůj park.

Wildlife Park 2 přináší:

  • přes 50 zvířecích druhů s odlišnými potřebami a zvyky
  • na 100 postavitelných zařízení
  • Kupu vylepšení
  • volný snad-box (pískoviště) mód

Oproti hrám Zoo Tycoon, kde stavíte klasickou Zoologickou zahradu, ve hře Wildlife Park 2 máte za úkol sestavit spíše park, kde mají zvířata více volnosti.

Download stránka ke stažení Wildlife Park 2 (231 MB) - Win 2000, Win XP


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Wildlife Park 2
Líbí se vám Wildlife Park 2? :
Operační systém: Win 2000, Win XP
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Koupit hru: Zde můžete levně koupit plnou verzi Wildlife Park 2

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.