Vivaldi - čtvero ročních dob (období) - klasická hudba zdarma Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

ikona Vivaldi - čtvero ročních dob

Pro milovníky spíše klasické hudby přinášíme houslový koncert Antonia Vivaldiho Čtvero ročních období. Zejména první skladba je velmi chytlavá a domnívám se, že i ti, kteří jinak ke klasické hudbě příliš neinklinují si ji zamilují.

Koncert najdete ke stažení ve formátu OGG, což je formát velmi podobný MP3. Hudební soubory mají i podobnou velikost a také stejnou kvalitu. Konkrétně tyto skladby mají datový tok 159 kb/s což je slušná CD kvalita.

Tento houslový koncert vznikl v 18. století (jako pravděpodobný rok vzniku se uvádí rok 1725). Rozdělen je na 4 části, sonáty. Jsou jimi: jaro, léto, podzim a zima. Odtud je i název celého koncertu Čtvero ročních období. Každé z ročních období se poté dělí ještě na pět až šest vět (menších hudebních částí).

Pokud Vám OGG formát nevyhovuje, můžete si jej převést do formátu MP3. Například programem MediaMonkey, o které jsme také psali.

Soubory z koncertu Vivaldi - čtvero ročních dob ke stažení na webu

Stáhnout Vivaldi - čtvero ročních dob (období) (48 MB) - Není závislý na OS - Hudbu stahujte pod textem "Média". Jednotlivé části (soubory) mají velikost kolem 4-5 MB.


83 % (33 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Vivaldi - čtvero ročních dob (období)
Líbí se vám Vivaldi - čtvero ročních dob (období)? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 2 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.