Famous Fonts - známá písma z filmů, her atd. Funguje ve webovém prohlížeči

Německá stránka nabízející ke stažení celou řadu různých fontů (stylů písma) do vašeho PC. Fonty jsou z různých oblastní jako film, hudba atp.

Jistě znáte několik filmů, počítačových her, firem a mnoho dalšího, které používají hezký font, který byste chtěli. Nyní to již není problém. Na stránce Famous Fonts naleznete – jak název napovídá – rozličná písma právě z výše zmíněných odvětví.

Fonty jsou rozděleny do několika kategorií: Computer = oblast počítačů, Fernsehen = TV filmy, Kinofilme = filmy z kin, Firmen = firmy, Musik = hudba, Sonstiges = písničky a Alphabetisch = všechny výše zmíněné abecedně. Na stránkách je vždy v náhledu daný font (formou náhledového obrázku). Samozřejmě si jej můžete stáhnout: bude zabalený v ZIP archívu.

Famous Fonts přináší:

  • webovou stránku s různými fonty (styly písma) pro váš počítač
  • sedm kategorií: Computer = oblast počítačů, Fernsehen = TV filmy, Kinofilme = filmy z kin, Firmen = firmy, Musik = hudba, Sonstiges = písničky a Alphabetisch = všechny výše zmíněné abecedně
  • náhled pomocí náhledového obrázku
  • stažení v RAR archívu

Na našem webu naleznete spoustu dalších programů či stránek souvisejících s fonty.

Domovská stránka Famous Fonts - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Famous Fonts
Líbí se vám Famous Fonts? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Německý
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.