Bloodline Champions - boj na život a na smrt v aréně Funguje na počítači

Zvolíte si jednoho z dvaadvaceti hrdinů, se kterým pak budete bojovat v aréně na život a na smrt s ostatními hráči. Je možné hrát i 1v1, ale nejběžněji se hrají 2v2 a 3v3, někdy i více.

Hrdinové jsou rozděleni na čtyři typy podle toho, co umí: tank má nejvíce životů a dokáže v řadách nepřátel dělat pěkný bordel, melee jsou bojovníci na blízko, kteří obvykle tolik nevydrží, ale zase jsou velmi nebezpeční. Ranged vydrží ještě méně, ale dokážou střílet a mají k dispozici schopnosti, jak si hráče udržet od těla. No a healer je typický léčitel, který se stará o to, aby v jeho teamu nikdo nezemřel.

Zvláštním specifikem této hry je, že je takzvaně „skillbased". To znamená, že v Bloodline Champions je zcela eliminovaný prvek náhody. Všechny schopnosti mají pevně dané poškození, žádné kouzlo nezasáhne automaticky a tak opravdu záleží jen na hráči, jak se svých sedm schopností naučí používat.

Bloodline Champions přináší:

  • přes dvě desítky hrdinů
  • nelítostné souboje v arénách
  • vysokou obtížnost
  • eliminaci náhody

Po odehrání tutoriálu, kde se naučíte základy, vás čeká deset rozřazovacích her, po kterých vás systém přiřadí do některé z lig a divizí, samozřejmě s možností vývoje.

Stáhnout Bloodline Champions (347 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Bloodline Champions
Líbí se vám Bloodline Champions? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.