Workrave portable - dohled na dodržování pauz při práci s PC verze na USB Funguje na počítači

Program, který hlídá vaše pravidelné pauzy (přestávky) při práci na počítači. Jedná se o portable verzi pro spouštění z USB flash disků.

Program Workrave portable je program, který hlídá vaše pravidelné přestávky při práci s počítačem. Obecně je totiž práce na počítači "sedavé zaměstnání" a tělu neprospívá jednostranné zatěžování (pohybovému aparátu), ale stejně tak i očím, které je dobré čas od času "procvičit" pohledem mimo obrazovku PC. Workrave portable toto hlídá a na nutnost přestávek vás upozorňuje.

Workrave portable přináší:

  • nastavit lze "mikropauzy" v intervalu cca 5-10 minut s pauzou od práce na cca 20-30 minut (hodnoty si můžete nastavit i sami)
  • delší pauzy po cca 60 minutách práce na 15 minut
  • když nejste u počítače, tak tento čas není započten do času vaší práce s PC
  • nastavit si můžete maximální denní dobu, kdy s počítačem chcete pracovat - po jejím uplynutí vás program upozorní

Program inteligentně hlídá jestli s počítačem opravdu pracujete a když se od něj vzdálíte, tak tento čas nepočítá do vašeho "odpracovaného času". Program se snaží vás donutit vámi nastavené pauzy dodržovat, vždy ale samozřejmě máte poslední slovo a navrhovanou pauzu můžete odsunout nebo zcela zrušit.

Workrave portable je rozhodně vhodný program pro každého kdo pracuje s počítačem. Tato portable verze je upravena na spouštění z vašeho vlastního USB flash disku. Verzi, která se instaluje najdete zde.

Stáhnout Workrave portable (13,4 MB) - Win 2000, Win XP, Win Vista


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Workrave portable
Líbí se vám Workrave portable? :
Operační systém: Win 2000, Win XP, Win Vista
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.