Sanitka 2 - seriál České televize online Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Známý legendární seriál ze lékařského prostředí se téměř po třiceti letech od premiéry vrací na obrazovky České televize.

Sanitka 2 naváže volně na předchozí první řadu toho oblíbeného seriálu. Uvidíte známé tváře jako je například MUDr. Vojtěch Jandera v podání Jaromíra Hanzlíka, Zlatu Adamovskou jako Elišku Janderovou, doktora Mádra, Fandu Beznoska, Korejse a další známé tváře. Kromě klasických postav se v seriálu objeví i nové. Mezi některé patří doktor Kaderka, který se stane novým ředitelem záchranářů, Kaderkova matka, kterou ztvárnila Jiřina Bohdalová, Mádrův syn, Neliba, Cígler a další.

Nová série má celkem 13 dílů. Uvidíte záchranáře v nejrůznějších situacích ve kterých půjde o život. Sanitky budou jezdit k bouračkám, napadením nožem, požárům, infarktům a dalším. Uvidíte záchranáře v akci, ale i jejich osobní životy, lásku, štěstí, smutek, deprese či hádky.

Sanitka 2 přináší:

  • volné pokračování úspěšného českého seriálu
  • známé, ale i nové tváře
  • lásku, hádky, štěstí, smutek...
  • záchranáře v akci
  • délka jednoho dílu cca 50 minut

Seriál Sanitka si v novém kabátě jistě najde svého diváka.

Hrají: Jaromír Hanzlík, Zlata Adamovská, Tomáš Juřička, Ivana Andrlová, Petr Kostka, Svatopluk Skopal, Pavel Zedníček, Zdeněk Srstka, Jiří Dvořák, Jiřina Bohdalová, Vladimír Javorský, Dagmar Havlová, Václav Jiráček, Jan Budař, Jana Kolesárová, Marek Vašut, Jaromír Dulava, Jitka Schneiderová, Michal Dlouhý, Igor Bareš, Jiří Lábus, Iveta Jiřičková a další

Zhlédnout Sanitka 2 - Není závislý na OS


40 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Sanitka 2
Líbí se vám Sanitka 2? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: Česká televize, seriál

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.