One Finger Death Punch - dvou-prstová mlátička pro Android Funguje na mobilu

Logo hry One Finger Death Punch

Akční mlátička na Android, která se dá ovládat jedním či dvěma prsty.

One Finger Death Punch je, jak název napovídá, celá hra lze ovládat pouze jedním prstem, ale doporučují se prsty alespoň dva. Celá hra je totiž velice jednoduchá a funguje na jednoduchém principu. Na hráčovu postavičku zleva a zprava útočí ostatní postavičky. Když jsou dostatečně blízko, což ukazuje ukazatel ve spodní části obrazovky, stačí stisknout jedno ze dvou tlačítek a postavička zaútočí. Pokud hráč stiskne tlačítko dříve nebo později, útok se mu nepovede a většinou sám dostane ránu. Hlavním cílem je přežít danou vlnu nepřátel.

Co může znít jednoduše ale tak jednoduché není. Celá hra je velice rychlá, akční a šílená a vyžaduje spoustu cviku než se jí hráč naučí perfektně ovládat. Kromě normálních nepřátel navíc na hráče útočí i nepřátelé speciální. Hráč tak musí tlačítko stisknout 2x aby je vyřadil nebo musí stisknout tlačítka v zobrazeném sledu. V boji mohou hráči pomoci zbraně vypadlé z nepřítel, okolní prostředí nebo speciální schopnosti a bojové styly odemykatelné za nahrané peníze.

Kromě klasických úrovní hra obsahuje souboje s bossy, úrovně na výcvik nových bojových technik, testování nových zbraní nebo třeba mód s nekončící vlnou nepřátel. Kromě postupu v kampani hráče dopředu může hnát i skóre a postup v žebříčcích.

One Finger Death Punch nabízí:

  • 140 úrovní, 30 schopností a 40 předmětů
  • unikátní hratelnost s jednoduchým ovládáním
  • více herních módů a typů úrovní
  • postup v žebříčcích podle skóre
Ukázka hry
Ukázka soubojeUkázka menu

Download stránka ke stažení One Finger Death Punch (40 MB) - Android


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte One Finger Death Punch
Líbí se vám One Finger Death Punch? :
Operační systém: Android
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.