Fotboll Athletics - atletické závody ve 2D Funguje na počítači

Logo sportovní hry Fotboll Athletics

Sportovní hra ve které se soutěží v různých atletických disciplínách. Nemusí se instalovat a tak ji lze mít na přenosných zařízeních, jako je například USB Flash disk, a hrát i na jiných počítačích.

Fotboll Athletics nabízí hráčům celkem šest různých disciplín. Ze začátku máte k dispozici ale jen jednu, ostatní se vám otevřou po té, co úspěšné zvládnete některou z nich. Můžete si tak vyzkoušet běh na sto metrů, házet štěpem, skok do dálky, běh na sto deset metrů přes překážky, vrh koulí a skok do výšky.

Atleta rozběháte střídáním pravé a levé šipky. Skok a hod se provede pomocí šipkou nahoru nebo mezerníkem. Celá hra není náročná na systém. Lze si ji tak zahrát i na starších počítačích, které nejsou moc výkonné.

Fotboll Athletics přináší:

  • atletické závody
  • šest disciplín (skok do dálky, běh na sto metrů, hod oštěpem, běh na sto deset metrů překážek, vrh koulí a skok do výšky)
  • ovládání pomocí šipek a mezerníku
  • malé nároky na systém

Poznámka: ke stažení je potřeba registrace na domovské stránce hry. Zadáte jen váš email a posléze vám pošlou heslo. Po té se stačí jen přihlásit a hru si stáhnout.

Úvodní menu po spuštění hry
Nabídka zemí za které můžete reprezentovatVýběr z šesti různých disciplínUkázka z disciplíny hod oštěpemBěh přes překážky na sto deset metrůVrh koulí ve hře Fotboll Athletics

Stáhnout Fotboll Athletics (0,4 MB) - Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win 7


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Fotboll Athletics
Líbí se vám Fotboll Athletics? :
Operační systém: Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win 7
Jazyk: Anglický + Německý
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.