Cestománie - kolem světa s kamerou za 30 minut Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Úvodní znělka pořadu

Magazín České televize, který svou epizodní rozsáhlostí nemá mezi českými cestopisnými pořady konkurenci. Pořadem svým hlasem provázejí Barbora Štěpánová a Miroslav Vladyka.

Od roku 1999 se na obrazovkách České televize začal pravidelně objevovat nový cestovatelský pořad, který se záhy stal divácky velmi úspěšný. Do té doby v českých televizích neexistoval magazín, který by divákům přibližoval země po celém světě jako právě pořad Cestománie.

Na námět Fera Feniče se první díl Cestománie začal točit na podzim roku 1998 a od ledna 1999 se nový týdeník objevil na stanici ČT 1.

I přes to, že se Cestománie stala nejsledovanějším cyklem roku, již po půl roce byla vystřídána pořadem vytvářeným přímo Českou televizí Světozorem.

Světozor ovšem neměl takový divácký úspěch jako právě jeho předchůdkyně. Proto se v lednu roku 2000 na obrazovky České televize úspěšná Cestománie opět vrátila a znova se mohla těšit z velkého diváckého zájmu.

Cestománie přínáší:

  • Přiblížení různých zemí po celém světě
  • Často vtipné poznámky vypravujících
  • Díly o délce cca 28 minut
  • Celkem 182 dílů
Aboridžinec, neboli původní obyvatel Austrálie
Festos (Phaistos), neboli mínojský palác nacházející se na KrétěJeden z buddhistických chrámů na ostrově HonšúAnanasová plantáž v Hondurasu

Zhlédnout Cestománii - Není závislý na OS


60 % (2 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Cestománie
Líbí se vám Cestománie? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: cestování, dokumentární film

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.