Tribes: Ascend - akční střílečka v letu Funguje na počítači

Tribes: Ascend

Rozhodně se nejedná o hru pro masy hráčů, díky jejímu netradičnímu zpracování akce. Jde v podstatě o to, že máte obří mapu se spoustou kopců, jetpack a cosi jako antigravitační boty a střílíte po svých protihráčích.

Ke hraní je k dispozici devět různých tříd vojáků, přičemž čtyři jsou odemčeny od začátku. Každý si přijde na své, neboť zastoupení herních stylů je více než bohaté, pokud máte rádi rychlý a akční styl tak pathfinder je vaše volba. Pokud raději pořádný kanón a brnění brute je jasná volba.

Můžete si vybrat jeden z pěti herních módů, od obligátního TDM (team deathmatch), až po rabbit (všichni loví jednoho chudáka s vlajkou).

Hra je založena na odhadu trajektorií, neboť vše se pohybuje neskutečně rychle, hráči se pohybují a střelám se zbraní chvíli trvá než dosáhnou svého cíle. O to více jste však potěšeni, když se povede nějaká "lucky shot" a sestřelíte nepřítele v plné rychlosti. Avšak pokud tomu věnujete dost času může pak vaše hraní vypadat takto.

Technická stránka sice nikoho neurazí, ale Unreal engine třetí generace, byť modifikovaný, dnes nikoho neohromí. Bohužel ani komunita není tak velká, jak by mohla být.

Tribes: Ascend nabízí:

  • skvělou akční zábavu
  • spoustu herních módů a tříd
  • možnost hrát i na slabších strojích
Rabbit mode
Tribes: Ascend - bojiště na severu planetyOblek a výzbroj vojáků třídy assaultSpinfusor ničivá zbraň vojáků třídy BruteSniper z týmu Diamond SwordPathfinder - velice rychlá jednotka s diskovou zbraní

Download stránka ke stažení Tribes: Ascend (48,6 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8


100 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Tribes: Ascend
Líbí se vám Tribes: Ascend? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: 3D střílečka, FPS

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.