MechWarrior Online - staňte se pilotem bojového robota Funguje na počítači

MechWarrior Online

Píše se rok 3050 a vy jste stal tzv. MechWarriorem a řídil technicky nejvyspělejší a zároveň nejničivější zbraň, jakou kdy svět poznal.

Alfou a omegou hry je pocit. Musíte cítit, že řídíte hromadu oceli, že máte na povel dva pořádné kanóny. A to se vývojářům z Piranha Games povedlo na výbornou.

Mechové se dělí do čtyř skupin: na lehké, střední, těžké a útočné. Z každé této skupiny jsou vybráni mechové dvou kategorií, a to šampioni a hrdinové.

Ke hraní je momentálně k dispozici bohužel pouze jeden herní mód conquest, kde probíhají bitvy 12 vs 12 hráčů. Na mapě je rozmístěno pět dolů na germánium. Úkolem týmu je obsadit co nejvíce dolů a vytěžit 750 jednotek germánia.

Ačkoli máme k dispozici jen jeden herní mód, můžete bojovat na deseti různých mapách. Přecházejících od sibiřské zaledněné krajiny, přes africké savany, až po kráter aktivní sopky. Různorodost teplot značně ovlivňuje hratelnost, je třeba dávat pozor na přehřívání mecha, jinak skončíte jen jako nepojízdná hromada šrotu.

MechWarrior Online přináší:

  • výborné grafické zpracování díky CryEngine 3
  • pocit, že opravdu řídíte válečný stroj
  • hodiny zábavy
  • různorodost prostředí
  • hra vyžaduje bezplatnou registraci a nainstalování menšího klienta, poté se hraje přes Internet
Zaměřování nepřátel přímo z kokpitu mecha
MechWarrior Online - atlasLikvidace protivníkova mechaJester v celé své kráse - spousta raketTerra therma sopečná mapa - problémy s přehříváním mechůFrozen city nízké teploty zjednodušují chlazení mechů

Registrační formulář pro začátek hraní MechWarrior Online (60 MB) - Win Vista, Win 7, Win 8


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte MechWarrior Online
Líbí se vám MechWarrior Online? :
Operační systém: Win Vista, Win 7, Win 8
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.