Nine Inch Nails, album The Slip ke stažení, celé CD - Funguje ve webovém prohlížeči

Pokud jste posluchači a milovníky rocku (industrila rocku) nebo skupiny Nine Inch Nails můžete si stáhnout zcela zdarma na CD jejich album The Slip.

Ano, je to tak americká skupina Nine Inch Nails uvolnila zcela zdarma ke stažení své album The Slip (je nové, nic starého :) a to jako reklamní podporu svého turné.

Skupina se zabývá hraním rocku, přesněji se uvádí industrial rocku. Skupina dvakrát obdržela cenu Grammy a celosvětově prodala již přes 20 milionů desek.

Všechny písničky z alba The Slip jsou tedy volně k použití a sama skupina různé autory dokonce vyzývá k jejich remixování.

Všechny písničky z alba The Slip jsou ke stažení v těchto formátech: MP3 o vysoké kvalitě, FLAC nebo M4A v bezztrátové CD kvalitě a dokonce v kvalitě vyšší než je CD ve formátu WAVE. Ke stažení je navíc i booklet a brožurka k CD ve formátu PDF.

Stahujte ZDE - Není závislý na OS - pro samotné stažení je nutno uvést email


80 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Nine Inch Nails, album The Slip ke stažení, celé CD
Líbí se vám Nine Inch Nails, album The Slip ke stažení, celé CD? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk:
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.