Herbář - TV pořad o bylinkách a životním stylu Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Logo pořadu

Jedná se o původní pořad České televize, který se zabývá bylinkami a zdravým životním stylem. Show moderují herečky a maminky Linda Rybová a Kateřina Winterová.

V jednotlivých dílech Herbáře se probírá, jaké mají dané bylinky příznivé účinky, kde se dají nasbírat, jak usušit, vařit, zavařovat, péct, vyrábět masti, krémy, odvary nebo také šťávy a čaje. V každém díle se mohou diváci také těšit na recept z určité bylinky nebo skupiny bylin. Divák se zde naučí, jak s bylinkami naložit ve prospěch svého zdraví. Pořad také poradí, jaké bylinky léčí každodenní neduhy jako je bolest kloubů, hlavy, zad nebo třeba špatná nálada.

Show se odehrává převážně na oblíbeném statku, ale obě protagonistky se také např. vydávají za bio chovateli, za předními výrobci biokosmetiky, za českými pěstiteli bylin, propagátory původních luk nebo také třeba za pěstiteli technického konopí a mnoho dal.

Pořad Herbář přináší:

  • Představení mnoha bylin
  • Dobré rady a nápady
  • Recepty
  • Zdravý životní styl
  • Módní trendy
Králík pečený s kořenovou zeleninou z dílu Ze sklepa
Polévka z ráje podle Lindy z dílu Chutě rájePomazánky dýňová a lučinová z dílu Svačiny do školyŠafránový vaječný likér na uklidněnou z dílu Na nervy

Zhlédnout Herbář - Není závislý na OS


100 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Herbář
Líbí se vám Herbář? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: pořady iVysílání, recepty, Česká televize

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.