FontStruct - vytvoření vlastního počítačového písma (fontu) online Funguje ve webovém prohlížeči

Webové stránky, kde máte možnost vytvořit si vlastní fonty neboli počítačové písmo. Meze se nekladou a vytvořený font si můžete stáhnout a používat například ve Wordu apod.

Pokud jste si někdy chtěli vytvořit svůj vlastní font neboli počítačové písmo, tak vám s tím pomůže právě webová stránky FontStruct.

Zde si jednoduše uděláte svůj vlastní font. Stačí si jen vybrat, jaké prvky budete používat na výrobu vašeho počítačového písma. Pokud se bojíte, že s vytvořením budete mít problémy, tak nemějte strach. Na stránkách naleznete video, jak na to. Je to sice v anglickém jazyce, ale pochopit se to dá i bez přítomného komentáře.

Vámi vytvořený font si můžete stáhnout a použít v jakémkoli programu na psaní, například Word. Výsledný font se ukládá ve formátu TTF ( True Type Font). Svůj font také můžete dát k dispozici na stahování pro další uživatele. Funguje to samozřejmě i obráceně, takže si lze stáhnout fonty od jiných uživatelé v sekci "Galerie".

FontStruct přináší:

  • vytváření svých vlastních fontů (počítačového písma)
  • výběr z několika prvků pro tvorbu fontu
  • video, jak font vytvořit
  • ukládání do PC ve formátu TTF
  • stáhnout si můžete i písma vytvořena ostatními

Jedinou "nevýhodou" je nutná registrace, ta se ale neplatí. Ta je potřeba, aby jste si mohli font vytvořit. Registrace slouží ještě pro to, aby jste mohli dát vaše fonty k dispozici dalším a také, aby jste si mohli stáhnout fonty od jiných uživatelů.

Přejít na FontStruct - Není závislý na OS


40 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte FontStruct
Líbí se vám FontStruct? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Šťítky: tvorba fontu, vytvoření písma na počítači

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 2 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.