Armored Warfare - tankové boje v online hře Funguje na počítači

Armored Warfare

Vývoj pozemních válečných vozidel se táhne napříč historií, ale nic se nevyrovná možnosti řídit nejnovější výkvět moderních technologií skrz bojiště v plamenech v této online hře.

Z výkvětu moderní technologie jsou na výběr lehká kolová vozidla, sloužící k průzkumu rozsáhlého bojiště, koloví stíhači tanků, ničící nepřátelské stroje napříč bojištěm, artilerie, ostřelující nepřátele schované za kopci, a hlavně nesmí chybět tanky. Monstra na pásech vybavena kanóny obrovských ráží, likvidující nepřátele bez sebemenšího problému a pouze se škrábanci na kamufláži.

Na výběr jsou dva herní módy. Standardní PvP bitvy 15 proti 15 hráčům. A PvE bitvy tvořené umělými scénáři a počítačem řízenými protivníky, výborný mód na odreagování.

Už tak výborný zážitek ze hry ještě více umocňuje fakt, že hra běží na Cryenginu 3. generace. Jež dodává neuvěřitelně realistickou grafiku a různé události typu nálet stíhačů, kteří vyhodí most uprostřed mapy do vzduchu, přímo během probíhající bitvy.

Armored Warfare přináší:

  • výborně zpracované tankové boje
  • 2 herní módy
  • skvělou grafiku
  • výbornou atmosféru
  • rozsáhlé a moderní mapy
Režim bitvy PvE - hra proti počítači
Velice detailní modely tanků a jejich efektůArtilerie čekající na svou oběťKolový stíhač tankůČást mapy nazvané PřístavPohled na rafinérii ve východní části mapy

Domovská stránka Armored Warfare (30 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Armored Warfare
Líbí se vám Armored Warfare? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.