House Dj sety v MP3 - Dj Béďa alias Beda Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Pokud nemáte čím krmit svůj MP3 přehrávač, přinášíme vám zde pořádnou várku MP3 DJ setů v rytmu house, techno.

Ze WWW stránek Dj Beda, neboli česky DJ Béďa si můžete stáhnout slušnou porci hudby (DJ Sety) ve formátu MP3. Vše je jak je zvykem nabízeno zdarma.

Dj Béďa nabízí ke stažení své Dj sety. Jedná se o tradiční DJ mix různých řekněme "písniček", které DJ za sebou řadí a různě se jimi prolíná. Stylem se má jednat o house styl, jedná se bezesporu o elektronickou hudbu tanečního ražení. Tedy nijak výrazné rytmy, ale přitom taková hudba vhodná na party a dnešní diskotéky. Sety DJ Béďy je možno brát jako poměrně nekonfliktní a tedy přijatelné pro širší množství posluchačů. I když se jedná o techno hudbu jako by měla tak troch nádech popu a popové hudby, takže na nás nikterak nepůsobila jako agresivní techno hudba hraná na pololegálních techno párty.

Každý z DJ setů ke stažení má na délku minimálně 50 minut, ty nejdelší najdete s délkou až extrémních 3,5 hodiny :) . Velikost jednotlivých DJ setů je dost značná, nejmenší má 72 MB. Jedná se tedy o pořádnou porci hudby ve formátu MP3. Kvalitou námi stažení DJ sety měli mezi 128 - 256 kb/s, což se jedná o dobrou kvalitu srovnatelnou s hudbou na CD.

MP3 DJ Béďi ke stažení - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte House Dj sety v MP3
Líbí se vám House Dj sety v MP3? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: house, DJ

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.