Bike Unchained - mobilní cyklistická závodní hra Funguje na mobilu

Logo hry Bike Unchained

Závodní hra z cyklistického prostředí pro mobilní zařízení. Sjíždění prudkých kopců, dělání triků, vylepšování jezdců i kol a mnoho dalšího.

Bike Unchained je závodní hra z prostředí cyklistiky pro mobilní telefony nebo tablety. Ovládání hry je celkem jednoduché, ale jeho plné zvládnutí vyžaduje dlouhodobý trénink. Jednou "páčkou" hráč ovládá skoky, zrychlování a přejíždění mezi stopami, druhou pak provádí nejrůznější triky. Pro dobré umístění v jednotlivých závodech je však nutné zvládnout obojí.

Hráč si během hraní sestavuje až 3-členný tým jezdců a těm pak může vylepšovat schopnosti a měnit oblečení či jednotlivé části kola. Zajímavostí je, že všichni jezdci ve hře mají své reálné protějšky ve světové cyklistické sféře. Nové jezdce, části kol, oblečení nebo vylepšení schopností může hráč získat ze speciálních balíčků, které lze získat během hraní nebo si je koupit za herní měnu. Herní měny jsou ve hře dvě a to Obtainium, za které si lze kupovat zmiňované balíčky, nebo Gold, které se zase používá při vylepšování jezdeckých schopností. Obě herní měny si lze koupit za reálné peníze nebo je získat postupem hraní (nebo sledováním krátkých reklam).

Bike Unchained je velice zajímavá hra s hratelností vyžadující rychlé a přesné reakce. Vzhledem k tomu, že je hra zdarma, je nutné počítat s občasnými reklamami nebo nabídkami k nákupu herního obsahu, ale hra ani do jednoho vysloveně nenutí.

Hra Bike Unchained nabízí:

  • zajímavá závodní hra z cyklistického prostředí (tzv. downhill sjezd)
  • pěkná grafika a hudba
  • vylepšování kol a jezdců
  • reální jezdci ze světové cyklistické sféry
Ukázka hry Bike Unchained
Ukázka hry Bike Unchained

Download stránka ke stažení Bike Unchained (88 MB) - Android


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Bike Unchained
Líbí se vám Bike Unchained? :
Operační systém: iOS, Android
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.