Místo zločinu Plzeň - český kriminální seriál ČT Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Ze znělky pořadu

Jedná se o šestidílný seriál z prostředí plzeňského kriminalistického oddělení. Vzorem byly české i světové kriminálky typické pro sedmdesátá léta – např. Major Zeman, Profesionálové a dal.V seriálu se divák může těšit na detektivy, kteří mají smysl pro humor, na podivné vraždy a řadu podezřelých.

Mezi tým vyšetřovatelů patří šéf plzeňské kriminálky Karel Drtina (Lukáš Vaculík), který je strohý profesionál a velmi nerad se bratříčkuje s ostatními vyšetřovateli. Další v týmu je kapitán Tomáš Karas (Jan Zdražil), pedant, jehož hlavní slabostí je tolerance k jeho kolegovi Viktoru Knappovi (Martin Stránský). Viktor Knapp se rád napije, avšak v týmu má respekt. Nejstarší člen na oddělení je major Vladimír Šimek (Vladimír Kratina). Jediná žena v kriminalistickém týmu je velmi pracovitá, avšak svéhlavá vyšetřovatelka Mirka Ondrová (Berenika Kohoutová). Nejmladší člen je zakomplexovaný a na příležitost čekající kapitán Jakub Lepší (Vladimír Polívka).

Kromě hvězdného týmu vyšetřovatelů se v seriálu objeví také další známé osobnosti jako je Bára Kodetová, Jitka Čvančarová, Zuzana Vejvodová nebo Tereza Brodská.

Kriminalisté budou v jednotlivých dílech řešit vraždu významného plzeňského podnikatele, hledat budou také manželku šéfa plzeňské opery, pokusí se vypátrat zmizelé pracovníky z bio farmy, budou se pídit po tom, kdo řídil nákladní auto, které srazilo jednu z plzeňských učitelek nebo zkusí odhalit místního psychopata.

Berenika Kohoutová z prvního dílu Kapka Krve
Tým kriminalistů: Berenika Kohoutová, Jan Zdražil, Lukáš Vaculík, Martin Stránský, Vladimír Polívka a Vladimír Kratina z dílu Smrt v RybníkuJitka Čvančarové v druhém dílu Smrt v rybníkuJan Zdražil a Martin Stránský v druhém dílu Smrt v rybníku

Zhlédnout Místo zločinu Plzeň - Není závislý na OS


60 % (6 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Místo zločinu Plzeň
Líbí se vám Místo zločinu Plzeň? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.