Mistři volantu - neuvěřitelné záběry z ruských silnic Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

logo Mistři volantu

Záběry, které vyvolávají smích i mrazení v zádech. Videa natočená na ruských silnicích jsou ukázkou, že v Rusku řidiči bojují s počasím, terénem i sami mezi sebou.

Mistři volantu je pořad internetové televize Stream.cz. Ukazuje záběry z ruských silnic. Ty jsou rozděleny do jednotlivých sekcí a komentovány. Ač se pořad specializuje na ruskou dopravu, vydává i české nebo polské speciály.

Najdeme zde rubriky jako je Kliďas týdne, řidič, jenž i přes nehodu nebo nepříjemnou situaci udržel city na uzdě či Psychopat týdne, který naopak situaci neunesl a choval se nebezpečně pro sebe i své okolí. Zde můžeme najít i záměrné srážky aut nebo fyzické útoky řidičů.

Poslední běžnou rubrikou je buď Klikař nebo Smolař týdne. V něm se ukazují záběry velkého štěstí/smůly řidičů nebo blízko stojících lidí.

Vše je poměrně trefně komentováno a přibližováno divákům. Některé záběry jsou ovšem velmi drastické, zvláště při vědomí, že nejsou nahrané ale opravdové. Pořad tedy zhlédnou spíše lidé s pevnějšími nervy a se zálibou v černém humoru.

Mistři volantu obsahují:

  • podivuhodné záběry z ruských silnic
  • vtipné komentáře
  • několik rubrik
  • cca tříminutová videa
záběr z pořadu Mistři volantu
auto ruské policiei tohle lze vidět na ruských silnicích

Zhlédnout Mistři volantu - Není závislý na OS


40 % (11 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Mistři volantu
Líbí se vám Mistři volantu? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.