Darwinovy ceny - pořad ukazující lidskou hloupost Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

logo Darwinových cen

Pořad inspirovaný předáváním Darwinových cen za nejhloupější smrt roku ukazuje lidi, kteří se natáčejí nebo byli natočeni při činnosti ohrožující jejich život.

Darwinovy ceny je pořad internetové televize Stream.cz. Skládá se ze záběrů natočených různými lidmi. Jejich obsahem jsou lidé, kteří ohrožují svůj život nebo zdraví, většinou naprosto dobrovolně a velmi překvapujícím způsobem. Často diváci vůbec nechápou, jak mohlo někoho něco tak šíleného vůbec napadnout, natož aby to provedl a natočil.

Tvůrce pořadu, Richard Cacák, vždy pustí několik videí lidí ohrožujících své zdraví a následně ohodnotí hloupost/nebezpečnost jejich experimentu v procentech. Videa jsou řazena vzestupně dle hodnocení.

Většina záběrů je velmi drsných. Nejsou určeny zdaleka pro všechny. Jejich cílová skupina jsou lidé se silným smyslem pro černý až morbidní humor. Celý pořad inspirovaly Darwinovy ceny, již přes dvacet let udílené internetovými hlasujícími. Jediný rozdíl lze najít v tom, že při udílení Darwinových cen se neukazují videa, ale popisy smrti. Také může být nominován pouze někdo, kdo zemřel, nebo vyřadil svůj genom z reprodukčního procesu, vlastním přičiněním a velmi hloupým způsobem.

Darwinovy ceny přinášejí:

  • videa ukazující lidskou hloupost
  • mnoho černého humoru
  • 3 minuty trvající videa
  • hodnocení jednotlivých videí
i takové nápady mají lidé shrnutí v Darwinových cenách
koho by napadlo si lehnout před jedoucí vlakmoderátor pořadu Richard Cacák

Zhlédnout Darwinovy ceny - Není závislý na OS


50 % (2 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Darwinovy ceny
Líbí se vám Darwinovy ceny? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.