WolfQuest 2.5 - simulátor života vlčí smečky Funguje na počítači

wolf quest logo

Simulátor života vlků v Yellowstoneském národním parku se spoustou povedených herních možností v on-line i off-line provedení. Starší (původní) plná verze je zcela zdarma.

WolfQuest simuluje život divokých vlků v Yellowstoneském národním parku. Kromě samotného příběh nabízí vzdělání o přírodě a hezkou, reálně zpracovanou grafiku, jejíž náročnost zobrazení můžete nastavit vzhledem k výkonu svého počítače. V průběhu hry se mění roční období, počasí i denní doby (ráno, odpoledne, večer a noc). Můžete hrát multiplayer s dalšími známými i neznámými připojenými hráči a nebo samostatně off-line. Ovládání probíhá pomocí klávesnice a možnosti jednotlivých úkonů jsou plně nastavitelné. Na začátku si vytvoříte vlastní postavu – vyberete pro svého vlka jméno, pohlaví, barvu srsti a dovednosti (rychlost, výdrž a sílu). Poté přichází na řadu samotný děj. Vaším hlavním úkolem je najít si partnera (vlk vlčici a vlčice vlka), získat vlastní území, o které se budete starat, založit smečku s malými štěňaty a následně je hlídat. V přírodě na ně totiž číhá mnoho nástrah – medvědi, kojoti, orli a další. Do toho musíte ještě zajistit dostatek potravy. K dispozici k lovu máte zajíce, losy a popřípadě i stáda na farmě – tam si ale musíte dávat pozor, aby Vás nikdo neviděl. Hra nabízí i další možnosti jako určit si tempo chůze, sedět, spát, výt, vrtět ocasem, skákat nebo plazit se.

WolfQuest 2.5 přináší:

  • zábavná hra z prostředí vlčí smečky
  • možnost hrát off-line nebo on-line s ostatními hráči
  • hra má příběh a posun v ději
  • nastavení vzhledu a charakteru vlastní postavy
  • ovládání pomocí klávesnice s možností individuálního nastavení
  • změna ročního období, počasí i denní doby
  • velké množství herních úkonů a možností ovládání své postavy

Chcete-li hrát multiplayer, je nutné se registrovat na domovské stránce hry. Potvrzení o úspěšné registraci není automatické a nemusí být vyřízeno ihned.

Do nedávna byla celá hra úplně zdarma, nyní je však nově vyšlá verze zpoplatněná, ale ta předchozí (původní 2.5) stále zůstává volně ke stažení.

Lov losa ve hřa Wolf Quest 2.5
úvodní stránka hrynastavení vlastní postavy vlkaukázka sněhu a nocismečka se štěňatydalší zvířata v rezervaci - medvědzobrazeni vidění vlka - pachové stopy

Stáhnout WolfQuest 2.5 (224 MB) - Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Mac OS


74 % (10 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte WolfQuest 2.5
Líbí se vám WolfQuest 2.5? :
Operační systém: Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Mac OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: hra se zvířaty, zvířata

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.