Historie.cs - vzdělávací pořad o českých dějinách Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

logo Historie.cs

Tento seriál přibližuje českou historii ve všech epochách jak dobovými záběry, tak komentáři odborníků. Divák tedy dostane velmi objektivní informace o různých historických celcích.

Historie.cs je pořadem České televize. Jde o vzdělávací seriál. Zabývá se českou historií. Každý díl má vlastní téma, kterým se pak přibližně hodinu zabývá. Jde o odborný pořad, tudíž není pro každého, ale pro zájemce o historii  nebo pro toho, kdo se chce něco dozvědět, je to ideální seriál.

Samotný díl se skládá z dobových záběrů, komentovaných odborníky ze studia. I studio je poté zabíráno a v něm sedící historici diskutují o otázkách moderátora pořadu. Každý díl je pozván jiný odborník, který je fundovaný v právě diskutovaném tématu.

Historie.cs se nebojí ani kontroverzních témat v českých dějinách a snaží se o nich podat co nejvíce objektivní pohled. Nejvíce problematické otázky jsou diskutovány ve studiu, tudíž si divák může vybrat, kterému názoru více věří.

Některé díly jsou situovány do určitého období či na jednu situaci, jiné mají téma o několika osobnostech, které pojí určitá vlastnost, tudíž se epochy prolévají.

Historie.cs přináší:

  • objektivní pohled na české dějiny
  • názory odborníků v dané oblasti
  • přibližně padesátiminutové díly
odborníci diskutují ve studiu v pořadu Historie.cs
záběr z pořadu Historie.cszáběr použitý v pořadu Historie.cs

Zhlédnout pořad Historie.cs - Není závislý na OS


20 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Historie.cs
Líbí se vám Historie.cs? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: pořady iVysílání, Česká televize, historie

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.