Kobo Deluxe - střílečka s bouráním potrubí Funguje na počítači

Kobo Deluxe

Zajímavá 2D střílečka, na první pohled je takových stovky. Létající raketka ničící objekty okolo. Ovšem v Kobo Deluxe musíte v každé úrovni zničit soustavu potrubí. Hra je pro Windows i Linux.

Kobo Deluxe je na pomezí akční a arkádové hry. V roli malé raketky máte za úkol v každé úrovni zničit soustavu trubek. Na konci potrubí jsou modré koule, které když zničíte, zničí se i připojená část potrubí. Uvnitř trubek číhá i hlavní boss, který vypouští silné nepřátelské střely. Ve hře je možnost nastavit úroveň i spoustu dalších nastavení (grafiky, zvuků, ovládání, atd.). Na začátku úrovně je vždy nakreslen počet potrubí, které je nutno zničit. Nastavíte-li nižší náročnost, máte silnější střely.

Poutavá varianta 2D střílečky, kterou doplňují poměrně zdařilé zvukové i vizuální OpenGL efekty, čemuž přispívá i podpora rozlišení až 2560×1600. Ve vyšších úrovních se náročnost zvedá a počet nepřátelských střel i složitost potrubí se zvyšuje. Po čase může být hra stereotypní, neboť nejsou žádné možnosti vylepšení zbraní ani rakety. Hra je určena pro Windows, linuxové distribuce i MacOS a spoustu dalších operačních systémů. Verze pro Linux nutno instalovat přes repozitáře přímo v systému.

Kobo Deluxe přináší:

  • 2D střílečku s arkádovými prvky
  • ničení soustavy potrubí s bossem
  • zdařilé vizuální a zvukové efekty
  • mnoho možností nastavení
  • běží na Windows, Linuxu i MacOS
  • 50 úrovní, 8 druhů nepřátelských střel
  • podpora rozlišení až 2560×1600

2D akční střílečka s arkádovými prvky. Na svou velikost poměrně slušné efekty ve vysokém rozlišení. Trochu zamrzí absence jakéhokoli vylepšení rakety nebo střel, hra je tak stále stejná a tím se hratelnost může po čase omrzet.

Při hraní hry Kobo Deluxe uvnitř potrubí, které je potřeba zničit a tím i hlavního bosse uvnitř potrubí (oranžová koule). Zničením bosse se zničí celé potrubí.
Nepřátelé jsou osmi druhů a každý má jiný účinek na raketu. Někteří způsobí jen oťuknutí, jiní okamžité zničení.Na začátku každé úrovně můžete zvolit obtížnost. Pokud jste již dohráli některou úroveň, je možno hrát od poslední zvládnuté.Nastavení vizuální a zvukových efektů jsou bohaté. Zahrnují nastavení rozlišení, vyhlazování, atd. U zvuku pak odrazy, prostředí, apod.

Stáhnout Kobo Deluxe (2,2 MB) - Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Linux, Mac OS - instalace pro Windows


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Kobo Deluxe

Líbí se vám Kobo Deluxe? :
Operační systém: Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Linux, Mac OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.