Raincat - proveďte kočku bezpečně do cíle Funguje na počítači

Raincat

Jednoduchá 2D plošinovka s kočkou. Kreslená grafika a 9 úrovní. Cílem je v každé úrovni provést kočku bezpečně do cíle. K dispozici jsou různé nástroje, které ji chrání. K dispozici je verze pro Windows a Linux.

Raincat je kreslená 2D plošinovka stylu Mario, tedy arkádového žánru. Provádíte kočku a musíte ji chránit až do cíle. Kočka nesmí zmoknout nebo spadnout. K tomu jsou dostupné různé pomůcky jako deštník, pláštěnka, boty, kyblík a další. Jednotlivé předměty přetáhnete přímo na kočku nebo je umístíte do cesty a kočka si je vezme. Celkem je k dispozici 9 úrovní s různou náročností, lze hrát jakoukoli z nich bez nutnosti splnění předchozích.

Předměty k ochraně kočky musíte umístit před začátkem hry, nikoli když kočka jde. Klávesovými šipkami se pohybujete v prostředí a na cestu kočce dáte předměty.

Raincat přináší:

  • 2D plošinovka s kočkou
  • kreslená grafika
  • 9 úrovní
  • verze pro Windows a Linux
  • osloví i děti

Raincat je jednoduchou 2D plošinovkou v kreslené grafice, která určitě osloví i děti. V hlavní je kočka, kterou musíte chránit. Hra může být po čase nudná, jelikož je pouze 9 úrovní a časem všechny projdete. Hra je tak stále stejná.

Prostředí hry Raincat s předměty, které kočce umístíte před začátkem. Například klíč k utažení stříkající vody nebo pláštěnku.
Na skateboardu kočka seskočí i sráz dolů.

Stáhnout Raincat (11,4 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7, Linux - verze pro Windows, stačí rozbalit ZIP soubor


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Raincat

Líbí se vám Raincat? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7, Linux
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Šťítky: hra s kočkou

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.