Simulátor MHD - řízení vozů městské hromadné dopravy Je česky Funguje na počítači

Logo Simulátor MHD

Simulátor řízení vozů městské hromadné dopravy, konkrétně autobusů. Cílem a vlastně i nutností je vydělat co nejvíce peněz rozvážením obyvatel, protože finance jsou nutné také k údržbu strojů.

Simulátor MHD v základní verzi nabízí tři stroje a tři různé linky, na kterých můžete se svým vozem jezdit. Úkol na cestě je jednoduchý: nabrat co nejvíce lidí, z nichž putuje do vaší kapsy finanční obnos (za zakoupené lístky). Musíte však dbát na dodržení jízdního řádu!

Hra rovněž potřebuje registraci a připojení k internetu, jelikož všechny údaje o jízdě jsou zaznamenávány a později i k dispozici na webu. Simulátor je stále vyvíjen, a to jak z hlediska funkcí autobusů, které plně odpovídají reálným předlohám různých dopravních podniků (například Praha, Pardubice, Olomouc, Plzeň atd.), tak například i map. Výjimkou nejsou třeba ani dočasné uzavírky a objížďky.

Simulátor MHD přináší:

  • simulaci řízení autobusů městské hromadné dopravy
  • reálné zpracování vozů podle jednotlivých dopravních podniků
  • ukládání všech údajů o jízdě
  • nutnost servisu vozidel

Za několik stovek Kč je k dispozici tzv. zlatá verze. Ta do hry přidá i trolejbusy a tramvaje, stejně jako další autobusy.

Ukázka ze hraní Simulátor MHD
Nechybí ani atraktivní pohled zpoza volantuV menu si můžete navolit požadovanou linku a vůzOsobní profil na webu obsahuje údaje o voze i odjetých jízdách

Stáhnout Simulátor MHD (1800 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8, Win 10


30 % (2 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Simulátor MHD
Líbí se vám Simulátor MHD? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8, Win 10
Jazyk: Český
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: MHD, autobus

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.