Arcomage Tribute - strategická hra Funguje na počítači

Ikona hry

Je to fantasy desková strategická karetní hra pro dva hráče která staví na původní minihře Acromage, nalézající se v hrách Might and Magic.Tato hra vzdává hold původní minihře Arcomage, která je k vidění v sérii her Might and  Magic. Tento projekt se pokouší obnovit původní zážitek ze hry, založený na rámcové architektuře pro rychlé a jednoduché začlenění rozšíření a přidaného obsahu. Je to hra s volným zdrojovým kódem, který je kompletně volně ke stažení. Zároveň je možné si hrací balíčky upravovat a vytvářet nové sady balíčků.

Princip hry je velmi jednoduchý. Každý hráč má k dispozici hrad a zeď a balíček karet, neboli "deck". Vyhrává ten hráč, který zničí nepřátelský hrad, nebo sám dosáhne určité velikosti hradu. K dosažení cíle slouží hráči karty, které mají určité funkce. Nacházejí se zde karty útočné, obrané, podpůrné a karty zvyšující zdroje. Každá karta stojí určitou cenu zdrojů, které se přičítají každým kolem.

Tato hra je stále ve fázi rané alpha verze ale i přesto se dobře hraje a je chytlavá. Bohužel zatím není umožněna hra dvou hráčů, což autoři snad brzo napraví. Samotná hra bude obsahovat po dokončení dynamický herní systém, originální AI a herní módy, kompletně předělané grafické zobrazení a soundtrack a  remake originálního MM7 Arcomage balíčku karet. Většina z těchto věcí je již v provozu , ale stále je pár věcí, které je třeba doladit.

Hra Arcomage Tribute je jedna z her, která se dá dohrát za pár minut, ale i třeba za hodinu, záleží pouze na hráči samotném a jeho strategických schopnostech.

.

Samotná hra
Spouštěcí oknoˇUvodní obrazovka

Stáhnout Arcomage Tribute (24,5 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8, Win 10 - Stažení zabalené hry (.zip)


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Arcomage Tribute

Líbí se vám Arcomage Tribute? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8, Win 10
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Šťítky: fantasy

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.