Stardance

Obsah z webu i mizí, zejména některá videa

Internet je skvělou studnicí obsahu a věcí. V zaměření našeho webu poté samozřejmě věcí Zdarma. Například ale u některých videoportálů obsah v některých případech je po čase odstraňován.

A na mysli máme oficiální video portály, jakým je například video archív České televize iVysílání. Ten obecně dává ke zhlédnutí drtivou většinu obsahu, který odvysílá. Pokud se jedná o filmy, tak ty zahraniční na Internet samozřejmě neumisťuje. Naopak milým překvapením může být, že docela dost (i zahraničních) seriálů na iVysílání k nalezení je. Ale jak se ukazuje, jen na limitovanou dobu. Vše je omezeno licenčními úmluvami s distributory.

A podobný osud zasáhl například i záznamy z živě vysílaných tanečních show StarDance.

StarDance, hlavní obsah je pryč, přesto něco zůstává

Ze archívu pořadu StarDance zmizely již zmiňované záznamy hlavních soutěžních večerů. Ale rozličné video bonusy tak stále naleznete. Podívat se můžete na medailonky jednotlivých účastníků, video obsah, který byl exkluzivně na webu a ke zhlédnutí zůstalo několik desítek ukázek ze samotných večerů.

Zajímavý je naopak textový obsah týkající se jednotlivých tanců, který na webu zůstal zachován. Jedná se o kratší teoretický popis tanců doplněný o zajímavé video ukázky povětšinou z video portálu YouTube.

Samotný příspěvek o StarDance IV tedy z webu Zdarma.org stahujeme, již totiž není aktuální, ale k přečtení jej necháváme v archívu.

Náhled webu o StarDance IV

Obsah webu s popisem tance Cha Cha Cha

Video ukázka jednoho z doprovodných videí z webu. Toto ukazuje Tango v podání Jennifer Lopez a Richarda Gere.

Tip: další video naleznete v sekci videa online.

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *