Firefox Space Invaders

Firefox hraje na domovské stránce Space Invaders

Pokud používáte webový prohlížeč Mozilla Firefox možná jste si už také všimli, že na domovské stránce se po chvíli, kdy se ukazuje logo Fire Foxu („ohnivé lišky“), přejde v hraní klasické hry Space Invaders.

Firefox s verzí 29 a následujícími přichází s proměnou vzhledu do co nejlehčího provedení. To sice není mnohými uživateli přijímáno s nadšením, ale má to i druhou stránku mince. Vyvíjejí se i další funkce.

Mozilla Firefox a její Space Invaders

Pojetí klasické arkádové hry Space Invaders ala Mozilla Firefox

Touto „hračičkou“ se nám vývojáři Firefoxu snaží upozornit na stránky, kde vysvětlují nové či inovované funkce svého prohlížeče. Konkrétně se po kliknutí na „hru“ dostanete na webovou adresu https://www.mozilla.org/cs/firefox/desktop/tips/#simplify, na které jsou nám uživatelům vysvětlovány výhody poslední verze tohoto prohlížeče.

Jako první je zmíněno snadnější vytváření záložek (uložených webových adres). Jako druhá výhody je ukazována snadnější úprava vzhledu prohlížeče dle vašich představ a potřeb. Viz výše uvedený odkaz.

Dalšími uvedenými výhodami jsou poté synchronizace webových záložek napříč počítači a zařízeními a konečně doplňky. Ty jsou jednou z nejsilnějších zbraní tohoto webového prohlížeče.

A teď hurá si zahrát Space Invaders! 🙂

A teď, když nás Mozilla nakazila a chcete si zahrát klasickou hru Space Invaders, můžete zkusit například její online remake s názvem Free Space Invaders.

Free Space Invaders

Online hratelný remake klasické hry Space Invaders

Jako propracovanější alternativu doporučíme hru s názvem Space Resistance.

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *