Rubriky

Bez velkých ovací, ale máme dvě nové rubriky Zdarma.org

Je tomu tak. I když jsme dvě nově vytvořené rubriky nijak extra neoslavili, klidně bychom mohli. Jsou totiž novými přírůstky po docela dlouhé době. Jsou ale součástí naší snahy zpřehlednit všechny ty programy, aplikace a věci zdarma právě vám. Našim čtenářům.

Nově vytvořenými rubrikami jsou Editace textu a Editace videa. A vězte, že souhra toho, že obě jsou o „editaci“ je opravdu čistě náhodná 🙂

Prostě již pouze počte podobných programů přesáhl míru, a my s řekli, že si již zaslouží samostatné rubriky. V případě editace videí nás brzdil fakt, že bezplatných programů pro práci s videem jakoby není příliš. Ale jak nám ukázal čas, zase tak úplně pravda to není a ve výše uvedené rubrice jich těch dobrých je již nějaký ten tucet. Pokud se poté nechcete nechat vázat pouze na programy, které se instalují, ale klidně využijete i nějakou tu online službu, můžete vybírat i na tagu video editor.

Editace videa

Editace videa jako nová rubrika Zdarma.org

V případě editace textu se poté jednalo o zpřesnění, kdy jsme důsledněji začali rozlišovat mezi jen textovým editorem a textovým procesorem. Tato rubrika samozřejmě zobrazuje oba typy počítačových programů. Pokud chcete pouze jeden nebo druhý, můžete zvolit tagy textový editor a nebo právě textový procesor (podporuje i obrázky a lepší formátování textu).

Editace textu

Nově vytvořená rubrika Editace textu. Když práce s textem, tak programy najdete právě tam.

Z faktu, že jsme obě nové rubriky jakžtakž rychle zaplnili jsme měli radost 🙂 Doufáme, že vy také a dané programy si užijete 🙂

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *