Úschovna

Úschovna na internetu zvýšila limit pro soubory na 7 GB

Pokud jste již někdy museli poslat skrze Internet větší množství dat, asi jste se s touto službou setkali. Pokud ne, tak vám ji stručně představíme a zároveň máme dobrou novinu, že podstatně zvýšila limit pro množství posílaných dat.

Řeč je o online Úschovně, dnes asi jedné z nejpropracovanějších služeb tohoto druhu na „českém Internetu“. Jednoduše umožňuje skrze vlastní servery poslat někomu i velký balík dat. A když říkáme velký, tak opravdu velký. Z původního limitu 300 MB byl v bezplatné verzi tento limit navýšen na 7 GB (neboli 7 000 MB).

Detail nabídky Úschovny

Detail aktuální nabídky služby Úschovna

Konkurenti  nabízející obdobnou službu nabízejí rozličné limity. Když bychom ale vybrali službu s téměř stejnými parametry: snadné nahrání souboru, zadání příjemců, uschování souborů po alespoň 14 dní atd. dobrali bychom se snad k jediné české (!) konkurenci v podobě Letecké pošty. Ta přitom velikost zásilky omezuje na 161 MB. Ne vždy jde ale o velikost, ale i o uživatelským komfort, spolehlivost atd.

Nicméně navýšení právě u Úschovny je jistě dobrou zprávou pro nás pro všechny, kteří občas potřebujeme přenést větší balík dat. Takto bylo doposud jedině možno využít nějakého online úložiště dat jako např. Ulož.to.

(4 komentáře)

4 komentářů k “Úschovna na internetu zvýšila limit pro soubory na 7 GB

  1. Kallivoda František

    Dříve jsem neměl problémy, teď se snažím využít,- zvýšení 7GB. Ale nevím jak na to, i přes vaše rady to nejde jako dřív.A navíc, stále se zobrazuje „kritická chyba“ při odesílání! Časově je to náročné, už jsem rezignoval.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *