Nové věci přicházejí i odcházejí. U nás ale vždy zdarma!

Rozličné aplikace a programy jsou vytvářené jako nové, objevují se, ale bohužel některé i mizí. Jelikož zaměření serveru Zdarma.org je pouze na věci zdarma, musíme se tomuto přizpůsobovat.

V praxi to znamená, že nové programy samozřejmě s radostí přidáváme. Ty, ze kterých se z bezplatných verzí (většinou freeware) stane placená aplikace, s lítostí je odstraňujeme. Ve vyhledávání na Zdarma.org je tak již nenaleznete, aby nemátly. Prostě na našem webu je pouze to, co je opravdu zdarma. Z archivačních důvodů poté starší příspěvky ponecháváme, ale už prostě nejsou k nalezení.

Age of Empires Online

Nedávno se toto stalo online webové hře Age of Empires Online. Jak se také můžete přesvědčit na uvedeném odkaze. U příspěvků se poté objevuje takovéto (většinou) červené upozornění, které vás informuje a většinou nabízí i kam se dále vydat.

Informace o ukočení provozuPrůběžně naši databázi příspěvků s programy, hrami a dalšími věcmi procházíme a neaktuální položky odstraňujeme. Pokud na takovýto příspěvek narazíte, už budete vědět o co se jedná 🙂

Aktuálně jsme odstranili dost již nefungujících příspěvků z rubriky MP3 ke stažení.

To, ale samozřejmě neznamená, že na našem serveru neexistují příspěvky, které již nejsou platné. Budeme velmi rádi, pokud nám s jejich objevováním pomůžete. Vše je velmi jednoduché. Když narazíte na příspěvek, který již není platný = odkaz u něj nefunguje, kliknete na jeho stránce na odkaz „Nahlásit nefunkční odkaz“ a my se na to podíváme a opravíme to.

nahlásit nefunkční odkaz

Zvýrazněný odkaz, kde na stránce každého příspěvku nám můžete dát vědět, že něco nefunguje.

Jak jakoukoliv takovou pomoc budeme rádi. Obsah serveru tak bude aktuální, přínosnější pro všechny a tím i pro vás. Doufáme, že díky tomu naleznete ještě rychleji právě ten program nebo aplikaci či hru, kterou hledáte 🙂 A to samozřejmě za dodržení našeho pravidla, že to o čem píšeme na Zdarma.org, tak to je zdarma! 🙂

Předem děkujeme 🙂

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *