Když není v televizi zajímavý program: Zkuste videa online

Blíží se období vánočních svátků a volna před koncem tohoto roku. Je to ideální čas na odpočinek a zhlédnutí pořadů a seriálů na které v běžném shonu není čas. Co když ale v televizi zrovna nic zajímavého není. Zkuste něco jiného 🙂

A tím mohou být například video záznamy rozličných pořadů i seriálů. Již delší dobu je tato oblast pokrývána většinou současných televizních kanálů. Nejdále v tomto zašla pravděpodobně Česká televize se svým iVysíláním.

iVysílání

Hlavní stránka iVysílání České televize

Z jejího archívu můžeme vybrat například seriál Cukrárna, nebo velmi dobře známý seriál Vyprávěj. Výjimkou ale nejsou ani talk show, jako například Všechnopárty Karla Šípa.

Pozadu ale nezůstává ani většina komerčních televizních stanic. Z těch známých celoplošných jsme zatím zmapovali nejvíce pořadů pod stejnojmenným tagem TV Primu.

Veškeré pořady, seriály či filmy, o kterých jsme psali najdete v rubrice videa online našeho webu Zdarma.org. Seriály poté v samostatné podrubrice.

Přejeme vám příjemnou zábavu a doufáme, že pokud vás svým programem zklame televize, na webu najdete plnohodnotnou náhradu.

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *