quicktext

QuickText funguje, verzi poštovního klienta navzdory

Pokud by existoval opravdu pádný důvod, proč neupgradovat na novější verzi poštovního klienta Thunderbird, toto rozšíření by bylo jedním z nich. Pomůže všude tam, kde musíte psát opakovaně stejné fráze a odpovědi.

Řeč je o rozšíření QuickText. To oficiálně podporuje poštovního klienta Thunderbird jen do verze 21, ale i v dnešní verzi 31 funguje dobře. A to je dobře.

QuickText je takový malý zázrak pro každého, kdo posílá vícero e-mailů denně. Píšete na začátku každého emailu „Dobrý den,“ Ahoj“ nebo „Čau“, a na konci „Na shledanou“, „Přeji příjemný den“ nebo „Krásný zbytek dne“? Pokud alespoň něco z toho děláte, toto rozšíření by vám nemělo utéci.

quicktext dobrý den

Vložit text je tak rychlé jako jedno kliknutí myší

Pokud si navíc pohrajete s nastavením tak tot rozšíření dokáže pracovat i s proměnnými. Programnátoři jistě jí, pro ty ostatní z nás se jedná o proměnlivé hodnoty. Např. proměnnou je příjemce = u každého emailu může být jiný. A QuickText poté dokáže například vložit dle příjemce text „Dobrý den Petr“. Schválně jméno neskloňujeme, protože ani rozšíření jej nedokáže vyskloňovat. Pouze jej převezme z informací o příjemci. Ale takovýchto možností má QuickText spousty. Například můžete jedním kliknutím do textu mailu vložit informaci jaký přílohy jsou k emailu přiloženy. Nastavit si vkládání přes klávesové zkratky a mnohé další.

nastavení Quicktext

Nastavení šablony v rozšíření. Nejčastější jsou pozdravy a fráze k rozloučení…

Přejít ke stažení QuickText

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *