sim city 2000

Hra SimCity 2000 zdarma. Stahujte, dokud je.

Společnost EA, která je zodpovědná za distribuci dnes klasické a dobře známé budovatelské strategie SimCity 2000 ji aktuálně uvolnila na omezenou dobu k bezplatnému stažení. Stahujte, dokud to jde!

Obal SimCity 2000 Special EditionKonkrétně je ke stažení verze SimCity 2000 Special Edition, která obsahuje všechna dostupná rozšíření.

První verze hry sahají až do roku 1994 a byly koncipovány, mezi jiným, ještě pro operační systém MS-DOS. Postupně se hra dostala i na herní konzole jako SNES, PlayStation a Nintendo. Zajímavostí je, že verze pro Windows byla uvolněna v roce 1995.

Hru můžete získat na tomto odkaze: https://www.origin.com/en-ie/store/buy/simcity-catalog/pc-download/base-game/special-edition , kde je na ni poskytnuta 100 % sleva (z původní ceny 5,99 Euro, což je cca 161 Kč). Jedinou menší nepříjemností je, že i když je hra zdarma, musíte se (také zdarma) na tomto webu zaregistrovat. Až poté můžete stahovat.

Pokud byste hledali plně bezplatné varianty na budování svého města, můžeme vám doporučit slovenskou hru s výstižným názvem Město. V příbuzné oblasti přepravních strategii je dnes klasikou Transport Tycoon (v překladu „přepravní magnát). I tato hra je proprietární, ale v plodné oblasti věcí zdarma lze snadno nalézt její zdařilé klony Simutrans nebo snad díl ještě lepší než je originál a sice Open Transport Tycoon Deluxe.

Záběr ze hry SimCity 2000

Záběr z rozehrané hry

 

 

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *