Ikonka u příspěvku Zdarma.org

Zdarma.org už má obrázky programů a aplikací

Pokud jste našimi pravidelnějšími návštěvníky, pravděpodobně jste si již změny všimli. Pakliže ne, vězte, že náš web Zdarma.org prošel jednou z nejviditelnějších změn od svého vzniku.

Změna je přitom na první pohled samozřejmá a dnes ne až tak šokující. A sice jsou jimi obrázky.

To, co pro mnohé konkurenční (a komerčně zaměřené) servery bylo snazší zprovoznit nám chvíli trvalo. Práce spojená s psaním a aktualizací příspěvků (programů, aplikací atd.) nás zatěžuje a tak často nezbývá čas na rozvoj a doplňování nových, a tak potřebných, funkcí pro samotný web Zdarma.org. Nicméně obrázky jsou již zde a to je myslíme hlavní! 🙂

Příspěvky na Zdarma.org s obrázky programů

V rubrikách se vedle názvů zobrazují i náhledy či ikonky programů, aplikací a dalších věcí zdarma

Bezplatné programy a aplikace jsou tak doufáme na našem webu snadněji k rozeznání a zejména dávají o sobě více informací. Protože jak se říká, jeden obrázek vydá mnohdy na stovky slov 🙂 .

U každého příspěvku jsou nad odkazem pro stažení či přechodu na daný obsah jednotlivé obrázky (většinou tzv. screenshoty). Viz obrázek níže:

Větší náhledy programu

Jeden větší a další menší náhledy programu na Zdarma.org

Když na ně kliknete zobrazí se vám následně obrázek v plných detailech tak, jak to zobrazuje následující obrázek:

Velký obrázek i s popisem

Při zobrazení velkého obrázku se ukáže i vysvětlivka (popis)

Nezbývá, než vám popřát vše nejlepší do Nového roku 2015! 🙂 Doufáme, že z „vánočního dárku“ v podobě náhledů programů na našem webu máte stejnou radost jako my a podpoříte nás například častějšími návštěvami, třeba „lajkem“ na našem Facebookovém profilu nebo jiným způsobem.

 

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *