hra Mravenci

Hra Mravenci, aneb když se aktualizace zvrhne ve hraní :-)

Náš server Zdarma.org již má něco přes 7500 příspěvků, tedy jinými slovy programů, her a dalších věcí zdarma. Na jednu stranu to je skvělé, ale na druhou to vyžaduje kupu práce na jejich aktualizaci a udržování funkčních. Občas se taková práce ale „zvrhne“ v něco dosti zábavného 🙂

Zrovna jsme narazili na jeden z mnoha příspěvků, které jsou bez obrázků. Jak jsme již informovali, obrázky u příspěvků má Zdarma.org poměrně krátkou dobu. Nicméně se snažíme, co to jen jde, je doplňovat. A takto došlo i na jednu (asi) nepříliš známou českou hru Mravenci.

Nejedná se o nic až tak převratného, ale při doplňování obrázků jsme hru i vyzkoušeli a nutno říci, že jí (minimálně na chvíli) propadli 😀 .

I bez jakéhokoliv čtení pravidel, nebo jak na to, hru během chvíle pochopíte a jste přímo vtaženi do děje. Mravenci by se dali onálepkovat jako karetní hra, strategie či kdo ví jak ještě. Každopádně jsou v ní dva proti sobě bojující mravenčí klany, které mají tři druhy surovin / vlastností. Jedná se o cihly, zbraně a krystaly. K nim poté příslušní i jakési postavy: stavitelé, vojáci a mágové. Ve spodní části obrazovky se poté (nejspíše náhodně) zobrazují karty a vy dle hodnot vlastností a postav je můžete použít ke svému obohacení, nebo poškození nepřítele.

Průběh hry Mravenci

Rozehraný souboj ve hře Mravenci. Světlé karty je možno zahrát, tmavší nikoliv.

Říkáte si, že to je hloupá hra, kterou byste nikdy nehráli? Zkuste to! 🙂 My si hru jen tam „z plezíru“ vyzkoušeli a vydrželi u ní několik desítek minut.

Když poté následně soupeře porazíte, „odměněni“ budete obrazovkou níže. Na jedno se ale připravte, i při hře proti počítači to je lítý boj 🙂 .

Vyhraná hra

Takovou obrazovku získáte, když hru vyhrajete.

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *