rychloměr

Zapracovali jsme na rychlosti načítání Zdarma.org

Protože náš web se v minulosti nenačítal vždy úplně rychle, trochu jsme vše popohnali. Doufáme, že se vám Zdarma.org teď bude načítat rychleji a vše tak bude jen a jen lepší 🙂

Dle ohlasů se někdy web nenačítal tak rychle jak by měl. Občas zazlobily náhledy či obrázky. Začali jsme tedy zkoumat možné příčiny a došli jsme k několika menším problémům, které naše stránky zpomalovaly.

Konkrétně jste si aktuálně mohli všimnout, že z naší hlavní stránky zmizely upoutávky na nově publikované články v našem magazínu či tomto blogu. Právě načítání těchto článků činilo systému našich stránek kapánek problém. Aktuálně jsme tedy odkazy odstranili a pracujeme na novém řešení, které by vše řešilo bez negativních dopadů na rychlost načítání našeho webu.

Zdarma.org bez upoutávek na články magazínu

Hlavní stránka Zdarma.org bez upoutávek na články Magazínu a blogu

Brzy se tedy můžeme opět těšit na upoutávky na magazínové články přímo na naší hlavní stránce.

Pomožte nám i vy

Nyní, i v budoucnu budeme vděčni, pokud nám dáte vědět, když by se vám web Zdarma.org nenačítal tak, jak má. Nebo když by něco nefungovalo. Využít k tomu můžete našeho kontaktního formuláře. Případně u nefungujících odkazů u příspěvků formulář hlášení přímo u daného příspěvku.

Předem vám všem děkujeme za zpětnou vazbu. I ta nám pomáhá přinášet ty nejlepší věci, které jsou zdarma na Internetu každému, kdo hledá něco užitečného 🙂 .

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *