filtrování

Programy a hry umíme filtrovat dle operačního systému i řadit dle názvu a dalších…

Náš web a jeho funkce zlepšujeme pomalu, ale o to větší radost máme z každého kroku. Nyní vám s velkou radostí můžeme oznámit, že Zdarma.org už umí chytře filtrovat příspěvky (tedy počítačové programy, hry, mobilní aplikace i vše ostatní) podle operačního systému, který hledáte. Navíc si příspěvky můžete seřadit podle několika parametrů.

S novými možnostmi filtrování a řazení příspěvků se z našeho portálu doufáme stává ještě užitečnější místo pro nalezení toho správného programu, hry či aplikace. Úsilí, které vkládáme do psaní příspěvků tak bude doufáme lépe zúročeno.

Filtr pro výběr příspěvků

Filtr pro zobrazení pouze příspěvků pro určitý operační systém, češtinu a řazení

Samotný formulář filtrování příspěvků je jednoduchý. Můžete s jeho pomocí vylistovat příspěvky, které podporují češtinu (slovenštinu) a které jsou pro určitý operační systém.

Výběr operačního systému

Volba programů dle jimi podporovaného operačního systému

Na výběr máte všechny operační systémy, které vás napadnou. Naleznete tam ty pro počítače i chytré telefony.

Aktivní filtr zobrazení i řazení příspěvků

Aktivní filtr pro české programy s podporou Windows 7.

Jakmile si vše necháte vylistovat, formulář vám změnou barvy na zelenou dává vědět, že je aktuální zobrazení tímto limitováno. Jestliže chcete aktivovaný filtr nebo řazení zrušit, stačí kliknout na odkaz „Zruš filtr“ nebo „Zruš řazení“ a příspěvky se vám budou zobrazovat opět v klasickém pořadí. Tedy ty nejnovější jako první.

Doufáme, že tuto funkci využijete a bude sloužit přesně k tomu, k čemu má: k usnadnění nalezení toho správného počítačového programu, hry nebo aplikace pro mobil. Od toho je tady koneckonců i celý náš web 🙂 .

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *