Červený trpaslík

Červený trpaslík online, aneb milník TV seriálové zábavy!

Právě nyní se dostal na dosah českým uživatelům legálně zhlédnutelný legendární britský seriál v českém dabingu. Pokud jste kdy měli pocit, že na Internetu není občas na co koukat, tak nyní na to můžete téměř zapomenout.

Česká „internetová televize“ Stream, vedle pořadů vytvářených v rámci své vlastní produkce, přistoupila k bezplatné online „distribuci“ kultovního seriálu Červený trpaslík.

Kdo jej zná, určitě se na nějaký ten díl s chutí podívá. Ostatní, kteří mu zatím nepropadli, mají možnost se s ním seznámit. Tento sci-fi sitcom (viz další sitcomy na Zdarma.org) je založen na svérázném humoru, na kterém u nás „vyrostla“ nejedna generace. Seriál byl původně vysílán na televizi BBC a o jeho dosahu jistě něco vypovídá i fakt, že je nepřetržitě vysílán od roku 1988 až do dneška. Epizody (a série) jsou naplánované až do roku 2017.

Červený trpaslík na Stream.cz

Přehrávání seriálu Červený trpaslík na Stream.cz

Pokud vám svérázný humor seriálu Červený trpaslík, z jakéhokoliv důvodu úplně nesedí, můžeme vám doporučit i tyto další humorně pojaté seriály, na které se můžete dívat online. Předně se jedná o seriál Čtvrtá hvězda, z České televize poté známou sérii o vodnících Neviditelní nebo například slovenský Mafstory o tom jak to funguje v podsvětí.

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *