Příspěvky přibývají a s nimi i práce

Příspěvky na webu Zdarma.org, a tedy vlastně informace o počítačových programech, webových službách, aplikacích pro mobily atd. atp. zdarma, přibývají a přibývají. To je na jednu stranu skvělé a doufáme, že s námi sdílíte to množství věcí a věciček, které můžeme zdarma využívat.

Nedávno jsme překročili počet 6700 příspěvků. Když to porovnáme se stovkou, se kterou tento web začínal je to číslo téměř neuvěřitelné 🙂

Na druhou stranu to vyžaduje i údržbu těchto příspěvků. Programy a aplikace jsou vydávány v nových verzích. Některé věci zdarma na webu se ztrácejí a tak dále a tak dále.

Pokud tedy narazíte na našem webu na příspěvek, u něhož nebude fungovat stažení, nahlaste nám to, prosím, pomocí odkazu u daného příspěvku. Když nám krátkou zprávičkou upřesníte co jste zjistili, opět nám hodně pomůžete. Budeme se vše snažit co nejrychleji opravit.

Pomoci nám můžete i jako autoři (autorky) 🙂

Příspěvky procházíme a kontrolujeme i sami. Jako poslední jsme například zaktualizovali příspěvek o program Inkscape. Pokud tento vektorový editor vůbec neznáte, doporučujeme si o něm alespoň letmo přečíst. Někdy se vám může hodit…

Program Inkscape

Pracovní okno vektorového editoru Inkscape

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *