Nova Plus

Videoarchivem TV Nova na internetu zdarma je dnes Nova Plus

Mezi mnohými (nejen) našimi návštěvníky vyvolalo velké zklamání zpoplatnění všech pořadů TV Nova, které předtím byly zdarma dostupné skrze stránky Voyo. Dnes ale TV Nova nabízí alternativu, která je sice časově omezena, ale v rámci daných možností nabízí zdarma většinu posledních dílů pořadů.

Televize Nova nejdříve po vzoru TV Prima a České televize taktéž zpřístupnila všechny pořady, která sama produkuje. Byly to tedy seriály, publicistické i zábavné pořady. Následně ale veškerý tento obsah byl v rámci služby Voyo zpoplatněn. To mezi mnohými návštěvníky, kteří si již tuto službu oblíbilo vyvolalo vlnu nelibosti.

Nyní, po delší době do tohoto opatření, přišla TV Nova se webem, který všichni fanoušci jejích pořadů určitě uvítají s nadšením.

Danou službou je tzv. Nova Plus a je to vlastně týdenní videoarchiv pořadů odvysílaných na TV Nova. Zmiňujeme pořady, protože filmy a cizí seriály tam většinou nenajdete. To je ale škoda, protože například na TV Prima vysílaný seriál Vraždy v Midsomeru na Internetu zdarma najdete. A to vždy čtyři poslední díly.

Pokud pravidelně sledujete pořady TV Nova a některý vám unikl a nebo jste v místech, kde nemáte k dispozici televizi, bezplatný web Nova Plus je určitě vítaná alternativa 🙂

Web: www.novaplus.cz

Přejít k příspěvku o Nova Plus

Web Nova Plus

Úvodní stránka webového videoarchivu Nova Plus

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *