Voyo

Voyo

Placený videoportál s velkým množstvím pořadů odvysílaných TV Nova. Doplněný ale i o filmy, seriály a další pořady.

Portál Voyo zprvu po svém spuštění nabízel zdarma ke zhlédnutí online již odvysílané pořady produkované televizí Nova. Zařadil se tak vedle obdobných bezplatných portálů konkurenčních televizí jako je iVysílání České televize nebo Prima Play.

Po nějaké době provozu ale Voyo přešlo čistě na placený provoz. A to včetně pořadů vyráběných přímo TV Nova. Do nabídky ale přibyly i odvysílané (či připravované k odvysílání) filmy, zahraniční seriály atd. Na které je povětšinou nutno mít placenou licenci. Voyo je tedy nakonec jednak archivem pořadů TV Nova, ale i službou, kde si na vyžádání můžete spustit libovolný film z nabídky.

Voyo je služba, která se platí formou měsíčního předplatného.

Přehrát pořady z Voya lze v chytrých zařízeních s operačním systémem Android, iOS, chytrých televizích, vybraných blu-ray přehrávačích nebo na počítači. Vždy však musí mít dané zařízení přístup k Internetu.

V únoru 2014 poté přišla TV Nova s videoportálem Nova Plus, který přichází s částečnou obnovou toho, co původně nabízelo právě Voyo. Na webu Nova Plus tak naleznete týdenní bezplatný videoarchív odvysílaných pořadů TV Nova.

Voyo nabízí na počátku 7 denní přístup zdarma. Je nutné se zaregistrovat. Pokud registraci před uplynutím sedmého dne nezrušíte, je vám naúčtován celý měsíční poplatek.

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *