JibJab

Pro vánoční přání, které pobaví, doporučíme JibJab

Pokud jste o tomto neslyšeli, doporučíme vám zbystřit. Jedná se formu rozličných přání, která je pro své dobré zpracování již pojmem.

Jak jsme kontrolou po upozornění pana Martina v komentáři níže zjistli, zábavná videa JibJab již bohužel nejsou zdarma. Doporučíme vám některý z dalších serverů mezi vánočními přáními nebo přáními obecně.

Jedná se o server z poněkud zvláštním názvem JibJab. Nebudeme se zde s ním příliš zabývat, protože vše důležité o něm je uvedeno na předešlém odkaze. V kostce ale umožňuje vytvořit video přání doprovázené hudbou, ve kterých účinkují postavičky, kterým můžete doplnit obličeje dle svých představ. Klidně svou nebo tvář svých přátel. Dobře vše ilustruje například následující obrázek.

Skřítci JibJab

Jak už z obrázku je patrno. Místo otazníků lze snadno doplnit fotografii obličeje dle uvážení. O vše ostatní se již postará JibJab.

Fajn je, že pokud chcete můžete do klipu obsadit všech pět (či pro kolik klip je) obličejů. Naopak pokud hodláte video připravit pro s jednou osobou, prostě se další vynechají. Je to prostě vymakané 🙂

Vše začíná tím, že v průvodci vložíte obrázek obličeje.

Vložení obličeje u JibJab

Následně stačí kliknout na tlačítko „Done“ (anglicky „hotovo“) a začne se přehrávat ukázka videa. Náhled přináší obrázek níže.

JibJab video již s obličejem

Vidě můžete, že vše funguje tak srandovně, že se při zpěvu i otevírá pusa. Napravo od videa můžete vložit svou vlastní zprávu a hurá video přání odeslat.

Ústa i dobré nastavení obličeje se nastavuje ještě před vložením obličeje v průvodci. Vše poté vypadá maximálně věrohodně. Pro většinu z nás, kteří umějí s počítačem alespoň trochu pracovat to ale není žádná věda. Do budoucna se ale i na toto pokusíme v magazínu přinést návod.

Zábavná videa JibJab již bohužel nejsou zdarma. Doporučíme vám některý z dalších serverů mezi vánočními přáními nebo přáními obecně.

P.S. Jako ukázkovou fotografii jsme použili portrét spisovatele Martina Horského. Snad nám to promine 🙂

(3 komentáře)

3 komentářů k “Pro vánoční přání, které pobaví, doporučíme JibJab

  1. Martin

    Nemá tam někdo prosím účet. Rád Vám zaplatím za zprostředkování účtu pro vytvoření jednoho videa. Nechali mě ho vytvořit ale je to placené a existuje jen jediná možnost a to zaplatit 18dolarů za roční účet. Což mi přijde na hlavu…. Děkuji Martin

    1. hlavnisef Autor příspěvku

      Děkujeme za upozornění. S lítostí, ale odstraníme… Ještě letos byly tuším nějaké pohlednice zdarma. Radim

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *